| Panteraa a întrebat:

Deci am nevoie de doua melodii. Prima e tiganeasca si zice in ea ceva de misto (tiganca misto cred). Pare o melodie tiganeasca mai modernizata oleaca. A doua este de dans tribut. Asta e mai complicata dar macar daca stiti ceva despre mai multe melodii de astea vreau sa vad si eu. Dau funda. Multumesc. PS: trebuie sa fac dansuri pe ele si nu prea le-am auzit decat putin.

1 răspuns:
| darkhellangel666 a răspuns:

Prima cred ca e "Mica tiganiada" de Phoenix. De a doua nu stiu. Sper ca e cea pe care o cautai happy