| Licuriici a întrebat:

fundita:*
Eu unde pot sa vad care din raspunsurile mele au fost considerate: [flositoare, nefolositoare, stupide, amuzante...etc.]
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| mariusik2012 a răspuns:

Te duci pe intrebarea la care ai raspuns si vizualizezi raspunsul tau. Sub raspunsul tau iti apar voturile pe care le-ai primit.
Ca sa-ti vezi toate raspunsurile te duci la "Vizualizare profil" din stanga si apoi dai pe "Vezi toate raspunsurile"

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti vedea doar de la intrebarea la care ai raspuns, intri din Raspunsurile mele la fiecare intrebare. Numai bine!