| Gaabi32 a întrebat:

Hei tpu.Hey fetelor.organizez un concurs pe facebook pentru fete, numit"Miss Summer"
Ele trebuie sa strang like`uri cat mai multe iar poza castigatoare va fi de profil 2 saptamani iar a 2-a poza cu cele mai multe like`uri va avea dreptul de organizare a unui concurs pe pagina D~soara Vesela.Pagina pe care se desfasoara concursul nu am putu sa o pun intrebare, este pe profilul meu TPU.Deci cine vrea? sa lese poza pe pagina

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si unde puetm vedea castigatoarea si pozele trimise? Care e varsta minima pentru acest concurs?

2 răspunsuri:
| Gaabi32 explică:

Pai detaliile sunt pe pagina de facebook. orice varsta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru fudita, desi nu o meritamwinking