| anonima5682651 a întrebat:

Cum sa strang cat mai multe like-uri pe facebook??(Am o pagina)

4 răspunsuri:
| criss94 a răspuns:

Incearca sa postezi ceva, ce cu siguranta ii va incanta pe multi big grin

| FlOrEnTyNnNa a răspuns:

Poai incecra sa.ti faci pub la paginai adica copiezi linkul tau adica a pagini si postezi pe peretele altei pagini si lumea o sa vada si iti va da like incerca sa.ti faci un id al agini si sa postezi id si cineva totusi iti va baga id si o sa te imprieteniesti si o sa te mai ajute si eu tot la fel o pagina si strans repede likeurile pentru ca am stiut ce sa fac

| anonima5682651 explică (pentru FlOrEnTyNnNa):

Pai am facut asa si nu functioneaza si am id al pg! imi poti da id-ul pg tale sa vb?

| DidiMidi a răspuns:

Nu e recomandat, dar poti sa te imprietenesti cu oameni pe care nu ii cunosti, sa le faci o impresie buna, sau sa ii rogi sa dea like. poate am exagerat, dar nu prea am idei big grin