| denisa03 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste anime-uri care v-au placut,cu subtitrare in romana? Inafara de Naruto,Tokyo mew mew,Vampire knight,Rosario+Vampire,Mirai Nikki,Fairy Tail,Another, Elfen Lied si Maid-sama. Si ce va place mai mult Shiki sau Shingeki No Kyojin?

7 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Păi dacă îți plac animeurile mai perverse îți recomand Highschool Dxd
smug
Shingeki no Kyojin normal.E cel mai bun anime apărut în 2013
batting eyelashes
M-am îndrăgostit de primul opening
laughing

| Amiira a răspuns:

Uita-te aici, vezi ca au si recenzii p'acolo sa te convinga sa vezi ceva : http://anime-ro-sub.ro

| Alexandrughita a răspuns:

Peter Pann sau altele clasice...

| Raggy a răspuns:

Shingeki No Kyojin (Attack on Titan) are deja 19 episoade. Grafica este super! Nu stiu daca multa lume a observat, dar producatorii au facut o treaba GROZAVA cu fundalurile. Si e si foarte interesant! Eu am inceput sa ma uit la el cu tatal meu, si, surpriza, a devenit fan! :D
Il poti gasi aici: http://desene.tv/desene/anime-online/shingeki-no-kyojin/

| Denis_1041 a răspuns:

Ao no exorcist e un anime ff tare. l-am vazut de 2 ori are si OVA si mai era zetman big grin astea au fost niste animeuri care mi-au placut tongue bafta

| Lavi22 a răspuns:

Incearca Death Note, merita happy

| XxFlaviaxX a răspuns:

Hey! Anime-urile pe care ti le spun fac parte din diferite categorii dar sunt foarte tari:
1. Diabolik Lovers
2. Dance In The Vampire Bund
3. Earl and Fairy
4. Karneval
5.Blood C
6. Zero No Tsukaima
7. Zetsuen no tempest
8.Bokura ga Ita
9.Freezing
10.Kyoshiro To Towa
In legatura cu a doua intrebare:
-shiki big grin
PS: sper sa-ti placa anime-urile pe care ti le-am spus big grin