| dmady a întrebat:

Hei,tpu...Ma gandeam sa ma apuc sa confectionez cercei,bratari, lantisoare as vrea sa imi dati niste site-uri de unde as putea sa iau "materii prime"! Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Andy88 a răspuns:

Pai cauta pe google " cumpar fimo Romania" si iei o plastelina care se intareste cand o bagi la cuptor cu. gaz. apoi iei baza pentru inel cercei etc. eu stiu de astea de la verisoaramea si ea le vinde pe bani buni la doar 16 ani!