| DodyQkz a întrebat:

Maine plec sa fac revelionul la cineva acasa si ai mei m-au rugat sa le dau laptopul meu ca sa asculte muzica si eu o sa-l dau, dar imi puteti spune o aplicatie pentru android prin care as putea sa am telefonul conectat cu laptopul meu ca sa vaf ce fac eu pe el si sa-i sperii putin?
As vrea o aplicatie free si dupa cum am zis sa se poata actiona la distanta.
Fundita la aplicatia cu care reusesc sa-mi ating targetul din seara de revelion :-D. Pup kiss

Răspuns Câştigător
| servicestorepc a răspuns:

Existe team view pentru android prin care controlezi calculatorul ca si cum ai fi in fata luibig grin

1 răspuns:
| KRIIIX a răspuns:

Depinde si ce telefon ai prietene, nu poti cu Nokia 1110 sa-ti sperii parinti laughing). TeamViewer cum zice colegu` de mai jos! big grin Have fun!