| Anaaaaid a întrebat:

Hei TPU.:* Mi-am facut pe facebook un alt album. Si momentan am doar o poza. Si daca vreau sa mai bag poze nu mi se salveaza in acest album, ci in albumul " Fotografii pe perete". Cum fac sa mi se salveze in albumul nou? Funda + Vot.:* THx

Răspuns Câştigător
| mefree2fly a răspuns:

Intrii in albumul care l-ai creat.si undeva in dreapta sus scrie '' incarca fotografii '' happy

2 răspunsuri:
| LimFao a răspuns:

Intrii la sectiunea albume. Selectezi albumul unde se afla singura poza si alegi deasupra un e pun in chenar +Incarcare fotografii sau Add photo. Bafta!

| mititik a răspuns:

Pai intri in contul tau dai la albume, intri in albumul in care vrei sa... si eticheteaza fotografii.tu vei da pe adauga poze de... si acolo vei incarca fotografiile dorite. sper ca te-am ajutat