| IceWinston a întrebat:

Salut happy Am sters din greseala albumul fotografii de perete de pe facebook, stiti cumva cum as putea sa il recuperez? Vreau ca toate fotografiile postate de peretele meu sa fie redirectionate intr-un album (Fotografii de perete).

Răspuns Câştigător
| Romania2014 a răspuns:

Din pacate nu se mai poate recupera sad Iti spun din propria experienta laughing Funda?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pepe22 a răspuns:

Nu merge pentru ca si eu am incercat sa recuperez ceva de pe facebook de demult.

| jasonn a răspuns:

Cum ai putut sa stergi albumul cu fotografii de perete? ..eu doar ala nu pot sa-l sterg..nu imi da optiuni de stergere ca la celelalte..nu inteleg!