| pokenstein a întrebat:

Hei TPU,

Mi-am facut un blog si as vrea sa am mai multi cititori si mai multe comentarii. Nu am foarte multe articole, deoarece l-am facut abia ieri, dar poate ma puteti ajuta voi cu niste sfaturi.
P.s: Sa nu imi spuneti de site-ul acela toateblogurile, deoarece am incercat sa imi fac cont si mi se pare prea complicat
Blogul este : http://littlemonster123.blog.com/

1 răspuns:
| Grimmjow69 a răspuns:

Creaza o pagina pe facebook, rogi prietenii de pe facebook/mess/twitter etc. sa distribuie blogul tau mai departe si tot asa, intri in grupuri de publicitate si postezi acolo blogul. faci un video si in uploadezi pe youtube...