| pokenstein a întrebat:

Hei TPU,

Mi-am facut un blog si as vrea sa am mai multi cititori si mai multe comentarii. Nu am foarte multe articole, deoarece l-am facut abia ieri, dar poate ma puteti ajuta voi cu niste sfaturi.

P.s: Sa nu imi spuneti de site-ul acela toateblogurile, deoarece am incercat sa imi fac cont si mi se pare prea complicatlaughing

1 răspuns:
| SweetGirl25 a răspuns:

Pai daca ti-ai facut cont pe blogger.com, este foarte usor sa-l faci mai popular deoarece te ajuta cei de la google... sau ai putea sa-l dai la prieteni, sa-l postezi pe facebook, daca ai cont de twitter, da-i TWEET... si chiar aici pe TPU, ai putea sa-l lasi, iar cei care au timp si doresc sa-l citeasca te vor urmari.winking Good luck!