| iliii03 a întrebat:

nu am ce sa fac

dati. mi idei de filme sau altceva cu care sa imi ocup timpul!

va rog `!

Răspuns Câştigător
| мιѕѕнαρριηєѕѕ a răspuns:

1. Dacă nu ai văzut încă filmul Twilight îţi recomand să te uiţi
După ce îl vezi pe primul dacă eşti genul care e captivată de astfel de filme nu o să mai ai răbdare până să îl vezi pe al 2lea şi al 3lea[ asta s`a întâmplat la mine]
2. Fă`ţi multe poze [eu asta fac dacă mă plictisesc]
3.Ieşi afară cu prietenii[nu strică niciodată puţină mişcare şi socializare]
4.Caută muzică, care să îţi placă şi ascultă melodiile, învaţă`le şi dansează pe ele [îmi place ff mult să fac asta]
5. Găseşte un prieten[chiar şi virtual], vorbeşte cu el şi vezi asemănările şi diferenţele voastre, preferinţele etc.[o să vezi cum sunt alţii, nu numai tu]

Sper că te-am ajutat şi sper că măcar 1 din ideile mele să fie folositoare :*

2 răspunsuri:
| MadQueen a răspuns:

Pirates of the Caribbean 1, 2, 3,4
Kung Fu Panda 1, 2
Rango
Despicable Me
Sucker Punch
Thor
Inception
Karate Kid 2010
Toy Story 1, 2, 3
The Last Song
Lord of the Rings 1, 2, 3
17 again

| Bogdanna a răspuns:

August rush
Waiting for forever
If only
Sweet november
Jurnalul unei adolescente
The notebook
A walk to remember
Remember me
Step up 1 2 3
Twilight 1 2 4
Dear John
The last song
Easy a
Greta
What dreams way come
Love actually 17 again
P S I love you
Flipped love struck st superbeee >:d< vizionare placuta love struck