| Panteraa a întrebat:

Scz categoria. Vreau si eu niste stiluri de scris pentru mess. Multumesc anticipat. Dau fundita.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

YAHOO MESSENGER - cum scrii cu diferite fonturi
Intra aici si iti descarci ce gen de scris(font) iti place din acel tabel http://www.dafont.com/ apoi scrii cum vrei tu pe messenger! (ai inimioare lumanari,horror, christmas, sexy...) Il salvezi in Start -> Control Panel -> Fonts.
Succes!

| MissxD a răspuns:

Unde ai lista (sus deasupra imaginii tale de mess dai pe Messenger - Appearance -> Change Fonts & Colors... gasesti direct stilurile happy si sunt multe frumoase... de exemplu mie imi place Comic Sans MS, Forte; culorile le poti alege cum vrei si marimea astfel incat sa nu te deranjeze nici pe tine, nici pe ceilalti! happy

| BuFurnica a răspuns:

Cel mai super este: comic sans mersi

| AnDyAnDy13 a răspuns:

Comic Sans MS. Bold. 14. Albastru / Roz.

| Flavian_Dura_1999 a răspuns:

Vreau si eu un scris misto un gasesc