| bycu a întrebat:

stie cineva daca imi cere vreo taxa la banca daca imi fac card? vreau sa imi fac un card sa pot juca la pariuri. ce card imi recomandati sa imi fac

Răspuns Câştigător
| cristi767 a răspuns:

Nu iti cer taxe. Banca vrea sa te aiba ca si client, nu sa te puna sa-i platesti ca sa-i fii client happy Taxe vor fi pe urma: comisioane, comisioane de retragere, taxe de administrare cont, taxa de ibanking, etc. (bineinteles ca ele exista sau nu in functie de banca de care vorbim, ori au alta forma/denumire).

Si da, sa-ti faci Visa Electron pentru a fi sigur ca nu ai emotii.

2 răspunsuri:
| IceBall a răspuns:

La banca transilvania nu platesti nici o taxa, Visa ti-as recomanda!

| Anecherry a răspuns:

Eu am de la ING, Visa electron. e cel mai recomandat pentru pariuri online, poker online, orice vrei. si ING'ul are comisioane destul de mici fata de BRD, BCR etc