| TonyMontana a întrebat:

Vrea sa imi deschid un cont pe bwin.com pentru a ma juca la pariuri sportive.Deci trebuie sa imi fac un card pentru a depune bani.La ce banca ma sfatuiti sa fac si ce acte imi trebuiesc?

2 răspunsuri:
| VLΛD a răspuns:

La ing iti trebuie doar buletinul.si evident sa ai 18 ani happy

| Stefan89 a răspuns:

La orice banca, iti trebuie doar buletinul si sa ai 18 ani! Te sfatuiesc sa nu joci online! Intr-adevar, se castiga banii mai repede dar dispar tot asa de repede cum au venit! Joaca la case de pariuri, nu se duc banii chiar asa de repede!