| Deian1 a întrebat:

Hei TPU, stie cineva un site in care poti pune date personale din calculator (videoclipuri, imagini, Foldere,) dar fara sa la vada cineva, Cel mai bun site primeste fundita! Va rog

2 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

@ionutz: Nici o tentativa de scam/phising nu esti in stare sa duci la final. Microsoft (firma care detin Windows are propriul sau domeniu de e-mail - hotmail).

Cumpara un HDD extern. Unul de 1Tb costa maxim 350RON si ai destul spatiu. Daca vrei sa il folosesti doar in caz de forta majora, cripteaza-l si da-l unei rude.

| ionutz_7767 a răspuns:

Windows@yahoo.com