| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Hei TPU.Trebuie sa fac un desen cu tema Ziua Copiluluui si nu am habar ce sa desenez. Ceva idei? big grin Ms. Funda.

3 răspunsuri:
| Jrroxy a răspuns:

Pentru ziua copilului eu iti sugerez sa desnezi copii care se joaca sau au dat o petrecere si primesc cadouri, ceva ce tine de copilarie.big grin

| stangaionut a răspuns:

Salut poti face niste copii pe strada care deseneaza sau ceva de genu asta bafta

| estera a răspuns:

Deseneaza un fond verde si pe el faci multe floricele iar pe fiecare floricica poti desena un coleg sau un prieten sau doar niste copii