| Lori34 a întrebat:

va rog sa ma ajutati! imi ziceti si mie cum sa ma inscriu la concursul magicienii web-ului? ca am intrat pe joc si l-am jucat dar nu concurez.Nu stiu unde sa ma inscriu ajutati-ma dau funda si vot la ceilalti!

2 răspunsuri:
| SissiStefi a răspuns:

Pay mai intai trebuie sa joci jocul de saptamana aceea(altfel nu se poate sa participi) apoi trebuie neaparat sa acumulezi 5000 de puncte ca sa poti concura la sfarsitul jocului daca aia acumultat 500 de puncte iti da mai jos o casuta unde scrie concurs dai clik acolo apoi raspunzi la intrebare si sa dai clik pe una din cele doua casute.Dupa ce ai completat dai pe trimite si trebuie apoi or sa te loghezi ori sa-ti faci cont. Dupa ce ai terminta o sa-ti apara o casuta unde scrie finalizare apesi acolo si gata apoi poti astepta sa vezi daca ai castigathappy... Funda?:*

| Catalin2101 a răspuns:

Dupa ce ai terminat jocul dai pe concurs si raspunde la intrebarea pusa si dai trimite