| MonyMoniq a întrebat:

Vreau niste statusuri pentru fete frumoase sa le pun pe facebook la poze.:X
P.s nu vreau link.
Dau funda. :X

Răspuns Câştigător
| xPamPamParaam a răspuns:


Visele sunt ruinate, s-a cam dus speranta. De aceea nu voi mai iubi, ca sa nu-mi complic viata!



Cateodata, ierti unele persoane pentru simplul motiv ca le vrei in continuare in viata ta



Numai cred in el. Imi spune ca ma vrea inapoi, plange dupa mine, plange dupa noi doi. Nu-l cred, dar totusi eu l-am intrebat: Plangeai, cand ma inselai?



Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist



Viseaza la ceea ce vrei sa visezi, du-te acolo unde vrei sa mergi, fii ceea ce vrei sa fii, ai doar o viata pentru a face ceea ce vrei sa-ti propui


Poate crezi ca te ignor, dar in interiorul meu as da orice sa vorbim



Mi'e dor sa te strang in brate, sa te sarut. Mi'e dor sa imi vorbesti, mi'e dor sa te ascult!



Nu ma gandesc niciodata la viitor. Oricum vine destul de repede



Daca vrei sa fiu a ta, tine-ma langa tine si nu ma da nimanui!


Curajul inseamna sa fii singurul care stie ca iti este frica



Cei ce nu cred in magie, nu o vor vedea niciodata



Cum este mai bine? Cu minciuna care ne zambeste fals sau cu adevarul care lacrimeaza sincer?



Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted



Daca nu erai tu, poate nu mai eram acum, cine sunt, unde sunt, sigur eram pe alt drum



Unul dintre cele mai frumoase lucruri ale vietii este... sa gasesti pe cineva care sa te inteleaga, fara sa dai prea multe explicatii


Si timpul trece mai incet decat atunci cand parea totul perfect



Prea multe amagiri turnate in pahare, mult prea multe vorbe dure si semne de exclamare. Sincer acum nu-mi pare rau ca te-am vazut si fara masca nu exista "scuza-ma" in cazul tau asa ca lasa!



E trist sa te simti singur chiar si atunci cand esti inconjurat de oameni



Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop



Iubirea este ca si cele cinci paini si doi pesti. Nu incepe sa se inmulteasca pana nu o dai altora



Am invatat ca indiferent cat de mult suferi. Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta



Viata nu inseamna sa supravietuiesti unei furtuni... Ci sa stii sa dansezi in ploaie.



E un chin in vis desprins... Din subconstient ca as vrea sa nu te pierd. Sa te am permanent



De ce oare nu putem aprecia ceva in atunci cand il avem? De ce trebuie mereu sa pierdem acel lucru pentru a realiza cat de important este? Probabil pentru ca altfel, nu ar mai exista regretele



In viata asta fiecare din noi face o alegere... si fiecare va trai cu alegerea aceasta pana la sfirsitul vietii... indiferent a fost corecta sau gresita pana la sfirsitul vietii!



Si imi distrug sufletul cu persoane ce nu-mi merita nici macar zambetul



Tot ce am mai bun... esti TU!


Din sutele de persoane pe care le cunosc imi ajunge una singura sa ma iubeasca asa cum sunt.Sa stiu ca ar merge cu mine pana la capatul pamantului...


Trebuie sa iti zic din nou? Eu nu fur inimi, le primesc cadou!


0 răspunsuri: