| Dazyy a întrebat:

Care imi poate da statusuri pentru poze la facebook... funda cele mai multe si mai frumoase!

2 răspunsuri:
| Tєqυιℓα a răspuns:

Uite statusul meu preferat; 3!

» Eu nu sufăr de nebunie, mă bucur de ea în fiecare minut.♥

Sper să îți placă și ție! >:Đ<

| neBuna1 a răspuns:

! Isi cunoaste interesu`, dupa profit mereuu`smug.Nu poti s-o gasesti virtuala, o vezi in club, Ca nu-i genu cu mii de prieteni pe Facebook! laughing

! Isi stie bine rolul, un cameleon perfectsmug
Dispare ca vantu' cand simte ceva suspect. blushing

! E asentimentală, afacere il3gală! smug Daca n`ai;(. treaba`i doar temporară, afacere il3gală! happy

`! Tocuri inalte, parul lasat pe spate. Delicata, rujata si atent parfumata:X Mersul ei de felina pe baieti ii alina;> Daca nu esti atent ramai fara un cent! laughing :X

Ai ajuns la vorba mea,
Acum o simţi pe pielea ta
Daca-ti plac băieţii rai,
Stai şi suferă cat vrei

`. Ash vrea să cred vraja tahh` smug! Dar tot ce `mi spui e blah, blah! happy

! Esti un pierde-vară, treaba e nasoală,
Nu contează maniere sau anii de scoalăă;>
Contează maşina de afară, aparatamentu` din capitală! smug '

! ' Că dacă dragoste nu e, nimic nu e! Că dragostea incepe dupa două numeresmug! Fa-ti temele, suntem in mileniul 3, Fat-Frumos e la pensie, acum vor derbedei!:X

! Baieţi răi, că asta-nseamnă sigurantă,
Rutina nu e modul lor preferat de viată! smug

! Traieşte viata in goana asta nebunăăă,
Trece un an de zici că a trecut o luna... smug!

`! Cine ne iubeste, OK. Cine ne vorbeste, ne pisam pe ei! laughing

! Vreau banii că aşa am fost invătată de micăă smug. Vreau tot, adică tot, adica tot, stii ce zic!

! `Sa stai singur intre patru pereti si s-astepti minuni;(. Sa asculti de altii si sa crezi in minciuni. Sa renunti si sa-ti bagi pl` in ele promisiuni! happy

Si e frumoasa cand rade si cand ofteaza sau plange,
Un suflet ca al ei nu mai gasesti la multe romance!

Cat despre mine...Inteleg totul perfect
De-asta doar unora le strang mana cu respect

! `. Fă-ţi timp să găseşti vise de ieri în ziua de azi; -s.Si pentru cei ce-i porţi în suflet…tot ce are spini să arzi. `;!

! `.Fă-ţi timp s-asculţi…şi când vorbeşti tu toţi să tacăhappy. Si dacă nu se vor opri s-asculte… lasă-i să treacă;!

`! Si murim pe dinauntru putin cate putin; -s.Eu am sa mor odata cu tot cea ce iubesc. Cu zambetul tau un suflet, cu atingerea ta, cu vocea ce`mi spunea candva "asta`i viata, fata mea! ".

! `.Ca nu ma schimb pentru nimeni, e mult prea greusad! Nu renunt la nimic;-