| Lumii a întrebat:

Hei TPU.:*. Vreau sa imi cumpar un ondulator Remington Ci76 ( http://www.remington-style.ro/coafat/ondulatoare_perii/O ndulator-de-par-Remington-Ci76-28.html ). acesta este modelul. Dar nu stiu mai nimic despre el.Adia nu stiu cat dureaza buclele fara fixativ, arde parul nu il arde, am parul in scari peste umeri.Si nu sunt sigura daca ar trebui sa il iau.Nu vreau sa dau abnii degeaba pe el.funda.sa imi spuna despre el cine are si daca este multumit de el.:(.

1 răspuns:
| Roxyana a răspuns:

"Ondulator de par Remington Ci76-28. Este foarte usor de folosit, datorita simplicitatii sale. In functie de tipul de par, poti sa iti alegi o anumita temperatura. Atentie! Alege temperaturile ridicate doar daca ai un par cu fir gros si aspru. Pentru ca este mai ingust, buclele tale vor fi mai stranse asa ca, daca iti doresti un look mai natural, trece-ti mainile de cateva ori prin par. Buclele se vor desface si se vor definitiva singure." si o verishoara de-a mea are.si este destul de bun si il legatura cu arderea parului daca nu folosesti un ulei protector fii sigura ca il vei arde, cu timpul se va vede arsura. puup