| NothingImportant200 a întrebat:

Vreau si eu un nume de album pe facebook. Sunt in pana de idei... Multumesc :*
P. S: Sunt poze dragute, adica nu sunt cu mine sau cu altcineva sau poze care semnifica ceva. Sunt niste poze obisnuite
Funda!

Răspuns Câştigător
| CompleteAndUtter a răspuns:

Everything
Stuffs
Things
Love
Like
Interesting
Enjoy
Something
Awesome
Nice
Pleasures
Adorable
Nothing
Beauty
etc. big grin

5 răspunsuri:
| Raluuuuu a răspuns:

Un nume de album pe care multi il au si semnifica multe este:
♥.

| ioana_5848 a răspuns:

"stuf" inseamna. lucruri, chestii. in engleza

| AnnonnyMa a răspuns:

Poti sa pui ca nume pentru album anotimpul in care sunt facute pozele sau depinde sh de poze dk is cu animale drept exemplu poti pune ca nume anmale in engleza sau zoo nu stiu. sper ca tam ajutatwinkingbig grin > big grin <

| dinamix_2842 a răspuns:

-Summer
-Cute
-ily♥
etc. fundita te rog puppy dog eyes

| Simona_7396 a răspuns:

Poti sa numesti albumul SWEETS MOMENTS