| Dιєиυтzα a întrebat:

Hei :*

Voi ce faceți când vă plictisiți? Ceva idei?

Fundă pentru cele mai multe.

7 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Buna! eu desenez,ascult muzica,ma uit la tv,ma joc pe calculator,fac curat,ma joc cu motanelul meu,intru pe mess,vad ce intrebari au mai pus altii pe TPU,caut imagini pe care sa mi le pun la avatar,fac o coregrafie pe o melodie,cant,ma plimb cu rolele,vorbesc la telefon,scriu in jurnal, ma gandesc la colegii mei dragi de clasa, imi invat papagalul diverse lucruri si atat.

| BiaSiAtat a răspuns:

Uite cateva idei:
-Apucate de un hobby (Bratarile prieteniei, poezii, etc)
-Danseaza
-Fa sport
-Vorbeste la telefon
--Stai pe TPU si raspunde la intrebari
-Fa-ti unghiile
-Aranjeaza-ti parul
-Intra pe Taaz si modifica-ti poze
-Fa-ti poze (artistice sau nu)
-Citeste bancuri ( www.bancuritari.us )
-Probeaza haine (Si asorteaza-le )
-Creeaza ceva (Lasa-ti imaginatia sa zburde)
-Da o petrecere (Nu conteaza daca esti doar tu :)) )
--Uita-te la tv
-Uita-te la un film ( www.digifilm.ro, www.filmealese.ro )
-Scrie poezii
-Asc. muzica

Sper ca te-am ajutat. Succes!

| レクス a răspuns:

Desenez >_>
Ies cu prietenii
Un meci de tennis ^^(tot cu prietenii)

| TudorLux a răspuns:

Ascult muzica pe http://www.farazahar.com/, desenez, ma joc ceva pe calculator, citesc, construiesc ceva (asta e mai de baieti), si dupa ce fac una dintre astea ma duc in pat, imi pornesc tv-ul si ma prinde lenea.

| ramonia a răspuns:

Ma joc la pc, ascult muzica, stau pe TPU, facebook, hi5, citesc, ma dau cu bicicleta, fac origami. ( ce e aia? o arta japoneza. Priveste)
http://www.youtube.com/watch?v=5BEiNV2hW-M

| ankadiana9 a răspuns:

Buna diana! Eu cand ma plictiseck de obicei ma uit la un film,intru pe facebook sau pe mess si vb cu prietenii,ies pe afara la un suc ca colegele,gatesc ceva,pictez,fac farse la telefon,ma uit la site-uri cu bancuri,askult muzicaa la casti, ma duc la piscina, ma joc voley sau ma duc la shopping. Sper ca te-am ajutatlove struck

| Mihai_6441 a răspuns:

Ies afara la o plimbare singur sau cu prietenii sau cu iubita., ascult muzica, vorbesc cu lumea, ma uit la un film, citesc o carte, ma uit la tv la ceva interesant, cam atat happy