| Broscuţăă a întrebat:

Hei! Vreau sa-mi cumpar un nou telefon si nu stiu ce telefonstraight face....Imi puteti da idei? Funda pentru cel mai cool telefon

Răspuns Câştigător
| quatre a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Young! Nu este nici prea scump(600lei),are android, si merge foarte bine

10 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

In cati bani?
cel mai cool telefon e iphone 5, il au toate vedetele din Romania, america.etc..din mai multe tari.

| alinanicoleta99 a răspuns:

Samsung galaxy chat b5330

| fuzzer a răspuns:

Daca ai spus telefon "cool",probabil vrei unu de fite, smecher, foarte bun, care sa atraga atentia, aicie e solutia.

MWC 2013. Topul celor mai bune telefoane prezentate la Barcelona: HTC One, LG Optimus G Pro si Q10

http://www.romasport.ro/barbati/adidasi/?gclid=CP-vpfLLz7cCFcVY3godvDkABw

| RobertKilleur a răspuns:

Iti recomand Samsung galaxy fit.Eu il am si are urmatoarele: android, WiFi, bateria tine 15-20 ore, Aspect:10/10 Functionalitate:9/10 https://www.google.ro/......ps?/search

| kim26 a răspuns:

Iphone 4s sau 5 happy

| doryan4u a răspuns:

Eu iti recomand HTC One S pretul e scump 2300 lei dar eu cred ca se merita ca merg pe el jocurile dar daca vrei ceva mai bun ei bine iti recomand Samsung Galaxy Nexus S este developer phone si tot ce va aparea nou va fi mai intai pentru galaxy Nexus s insa ai grija de el sa nu ti-l fure cu un antifurt ceva. Sper ca te-am ajutat.

| doryan4u a răspuns:

Si sa te orientezi dupa telefoane cu gorrila glass daca se intampla sa il mai scapi sau iti cumperi folii de protectie pentru ecran.

| jenny20 a răspuns:

Depinde...daca esti o imprastiata ca mine care isi scapa telefonul de nspe mii de ori pe zi, ia-ti unul cu tastatura qwerty(recomand un Nokia asa 305)daca nu ia-ti un samsun galaxy ace.

| Dariiaaaa a răspuns:

Uite o idee : Samsung Galaxy S4.batting eyelashes