| Funditssa a întrebat:

Voi ce telefoane aveti :X Vreau sa imi cumpar unul nou si nu stiu de care!? Vreau sa fie misto :*! Cel mai cool telefon fundita restul vot love struck [ de preferat cu tastatura qwertywinking ]

Răspuns Câştigător
| kozmyn7 a răspuns:

Blackberry torch 9800
LG ks360
Nokia e63
Nokia c3
HTC touch pro2
LG gw300
Nokia e71x
Nokia n97
Nokia e75
Sper ca te-am ajutatwinking

7 răspunsuri:
| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Nokia 5228 fff bun :X:X:X

| Mitsa a răspuns:

Eu am un Samsung S5230 Silver. happy

| anonymousxD a răspuns:

Eu am cu tastatura qwerty si touch-screen. Samsung Wave 533 alb, iar tastatura este turquoise.
aici poti vedea si cate specificatii tehnice despre el :)
http://www.letsgomobile.org/en/cellular/2520/samsungwave533/
sper ca te-am ajutat :)
funda? :*

| uoiza a răspuns:

Samsung gt-s5230 star

| Mateooo a răspuns:

Pai mie imi pl foarte mult Samsung galaxy s doar ca arata mult mai bine si e cu android si are de toate eu pe asta mi.l iau e super telefonul

| gigik_9109 a răspuns:

Eu cred ca Nokia c3 e foarte ok, eu am acest telefon l`am cumparat acum1 luna cu 500 lei de la cosmote la liber, dar il poti achizitiona si la abonament cu doar 150 lei. Ma bucur ca ti-am fost de ajutor.

| LoreLeBlanc a răspuns:

Hei :)
eu am Lg Arena :x
este un suuper telefon.desi nu are tastatura qwerty.ci touchscreen...
uite o poza : http://www.tuexperto.com/wp-content/uploads/2009/02/LGARENA00.jpg