| PinkkRosee a întrebat:

Hei :*! Vreau sa-mi fac un blog, știți vreun site gratuit cu care mi l-as putea crea? Mersi anticipat big grin.

Răspuns Câştigător
| Andrei_Laurentiu_1987 a răspuns:

Sunt multe situri care ofera hosturi gratis dar aici depinde d tine daca vrei sa ti-l faci gratis sau vrei sa platesti asta e gratis si e ff usor de lucrat cu el www.webs.com

7 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Webnode.ro

| TequilaG a răspuns:

Ti-as recomanda Webs.com. E foarte bun...

| MyGoodLife a răspuns:

Blogger,e foarte bun si gratis

| lizemm a răspuns:

Blog spot. iti faci cont pe google cu adresa de gmail si gata. am si eu

| vartolome1 a răspuns:

Scrie "google free blog" pe google si o sa iti dea. Este gratuit.

| mirabela54321 a răspuns:

Https://www.blogger.com/home
este un sit de bloguri foarte util si cred ca vei putea posta orice, si vei pute citi si urmari postarile altor persoane, prieteni