| ℜëßëℓå a întrebat:

Ceao! Stie cineva cum pot crea un site/blog online gratuit?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Incarcare a răspuns:

Desigur. Incearca pe blogspot, blogger sau wordpress. Eu ti-as recomanda blogspot. Dar daca esti incepatoare incearca wordpress.

| Root4004 a răspuns:

In niciun caz din ce a zis cammm fara suparare : fara porcarii.
Stiu cea mai stiuta chestie de creeare a blogurilor : wordpress. Cauta pe google e cea mai buna, te indexeaza repede, cauta pe google informatii e buna. Bafta!

| Abssurd a răspuns:

E foarte simplu, daca esti incepatoare cea mai usoara platforma este cea wordpress