| SaraaaLove a întrebat:

Hei,vreau sa stiu si eu cum pot da pe contul meu de Facebook,sa apara la cei care nu ii am la prieteni,sa ii apara "Aboneaza-te". Adica sa am abonati pe contul meu de Facebook, cum fac?

Răspuns Câştigător
| mihaela0205 a răspuns:

Dai click pe rotita aceea din dreapta, sus la "Privacy settings", si vei avea in stanga "Followers". Dai click aici si bifezi acolo la "Turn on follow"

In caz ca ai in romana : Setarile contului -> Persoane care urmaresc -> Activeaza urmarirea.