| facussima a întrebat:

Heeii TPU:* ce faceti?:X
am si eu o intrebare pentru voihappy
cum pot sa fac sa imi apara pe facebook "aboneaza" adica eu am foarte multi prieteni peste 5000 si acum vreau ca, cand vrea sa ma bage cineva la prieteni sa i aparat "aboneaza"
cine poate sa imi explicee?
dar vreau dupa modelul facebookului nou pentru ca am gasit pe google ceva dar era dupa modelul facebookului vechii
funda!

Răspuns Câştigător
| đɾεαmεɾ a răspuns:

Intrii pe facebook şi lângă "Home" ai o piramidă. Dai click pe ea şi mergi pe "Account settings". Pe pagina care se deschide, dai click pe "Subscribers" şi bifezi căsuţa care îţi apare. Dacă nu ai 18 ani, opţinea nu-ţi apare.