| AIRIUS a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care stiu, ce inseamna cand o persoana se aboneaza la contul tau de facebook?
Multumesc, funda si vot!

Răspuns Câştigător
| CausingCatastrophy a răspuns:

Ce inculta esti, nici nu stii sa citesti.Scrie aboneaza nu abandoneaza.Cand cineva se aboneaza la contul tau de facebook inseamna ca respectiva persoana vedea statusurile, pozele pe care tu le postezi.Mai bine taci.

1 răspuns:
| andrushk50 a răspuns:

Cand o persoana se abandoneaza la contul tau de facebook, adica acea persoana a dezactivat contul pentru ca nu mai vroia sa-l aiba! Logic!

| CausingCatastrophy a răspuns (pentru andrushk50):

Ce inculta esti, nici nu stii sa citesti.Scrie aboneaza nu abandoneaza.Cand cineva se aboneaza la contul tau de facebook inseamna ca respectiva persoana vedea statusurile, pozele pe care tu le postezi.Mai bine taci.