| Diutza14 a întrebat:

Hei. Vreau si eu sa fac un videoclip cu poze + muzica, iar in videoclip sa apara pozele ca si cum as rasfoii un album. Ma ajuta cineva? Cine vrea sa lase id. :* dau si funda.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

- Windows Movie Maker. Aduci pozele, te duci la "video tranzition" si alegi efectele "Page Curl, Up left" si Page Curl Up right. Adaugi melodia si salvezi fimul.
- Daca ai W7 il descarci de aici:
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=34
-Daca ai XP SP2 il ai. Pe SP3 nu merge.

| Diutza14 explică (pentru horia2012):

Multumesc! :*

| horia2012 a răspuns (pentru Diutza14):

Cu placere.

6 răspunsuri:
| dolyan a răspuns:

Contacteaza-ma pe privat si lasa-mi id-ul tau, te invat tot ce te intereseaza. pa pa

| LoveForYou000 a răspuns:

Scrie pe google windows movie maker, descarca-l iar apoi selectezi o melodie din calculator si adaugi poze.
SIMPLU!

Fundita?

| eLPadrino a răspuns:

Windows Movie Maker sau Windows Essentials.