| numerandom17 a întrebat:

Hei happy
vreau si eu sa imi fac un album cu tehnica scrapbooking. Am nevoie de multe coli caronate colorate si imi mai trebuie si niste poze imprimate...deci am 2 intrebari:
1.Stie cineva din Mures un xerox.o librarie..de unde as putea gasi coli cartonate colorate mai ieftine..adica la majoritatea magazinelor o coala ajunge chiar pana la un leu si mi se pare cam exagerat pentru ca as avea nevoie de ~50 de foi.
2.Stie cineva tot din Mures un xerox sau o librarie sau orice magazin la care as putea imprima niste imagini color.din nou mi se pare exagerat, pentru ca o foaie imprimata ajunge de la 50 de bani la un leu si mi se pare cam mult pentru ca am mai multe foi de imprimat...
Deci intrebarile sunt mai mult pentru cei din Mures pentru ca de aici sunt eu.Astept raspunsuri cat de repede posibil.happy Mersi de ajutor. happy
P.S. Funda!winking

Răspuns Câştigător
| prisacarul56 a răspuns:

Cel mai bun lucru ar fi sa apelezi la o tipografie, acolo gasesti foi imprimate si cartoane de toate neamurile.Bafta!