| VadPorci a întrebat:

Hei zice-ti si voi cateva jocuri de actune sau shooter! FUNDA NU ONLINE

2 răspunsuri:
| m4n1ak a răspuns:

Far Cry 1/2, Crysis 1/2, battlefield 2, call of duty black ops, lost planet extreme condition, black site area 51, si actiune: tomb raider legend/anniversary/underworld, prince of persia the sands of time, prince of persia warrior within, prince of persia the two thrones, prince of persia prodigy, prince of persia the forgotten sands, Devil may cry 3/4 etc...(FUNDA?)

| boomblast a răspuns:

A aparut acu 1-2 saptamani Batman Arkham City, pe asta nu l-am jucat dar primul a fost super tare