| Sqk00 a întrebat:

Heii allbatting eyelashes Imi dati si mie niste programe de editat poze? >:
Funda + 3 votturiii love struck. >; d

6 răspunsuri:
| Yoana3 a răspuns:

Photo Scape si Photo Shinewinking Funda :*?

| IustinaSiAtat a răspuns:

Cele mai bune programe de editat poze sunt : Photocap.ul si Photoshop.ul.Chiar daca Photoshop.ul are mai multe chestii, eu te sfatuiesc sa folosesti Photoscape.ul pentru inceput pentru ca e mult mai usor de umblat cu el.

fundita?batting eyelashes

| denyza a răspuns:

Pai programe:photoscape,photoshine si photoshop si siteuri photophunia, blingee, pizap,funphotobax, loonapix, imagechefbig grin

| Alynutzaaaaa a răspuns:

Photoscape e cel mai bun! http://photoscape.en.softonic.com/? gclid=CM6V0rCyxasCFYl-mAodOzYb2A