| DeeaDeuTsa a întrebat:

Heii! Am încercat astăzi să fac un video cu multe poze, scris, o melodie şi efecte! Am încercat şi Picasa, şi Coler (cu care nu mă descurc deloc!) şi altele...cred că jumătate din zi mi-ai pierdut-o cu astfel de programe!
Am găsit Pro Show Gold dar am văzut că are banda aia galbenă şi strică tot video-ul... apoi am descărcat Pro Shor Producer cu speranţa că nu mai apare banda...
Vreau şi eu programe gen Pro Show... adică cu multe efecte..Alea sunt baza, aveau un aspect frumos în video.
Pro Show era exact ce aveam nevoie, era foarte folositor dar am specificat, nu-mi place că apare banda aceea.
Ştiţi programe gen Pro Show? Help me!

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Asta pentru ca nu l-ai cumparat. Gratis si performante, in afara de Windows Movie Maker nu sunt.
Un program mai bun ca Pro Show e asta:
http://www.wondershare.com/pro/dvd-slideshow-builder-deluxe.html
(asta face foarte bine in HD si fullHD)