| CanDy_2772 a întrebat:

Heii! Am o intrebare pentru cei ce folosesc Avira AntiVirus.happyCum il pot dezactiva dar nu sa il sterg? Fuundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri in Avira Antivir Control Center si dai clic pe Deactivate din dreptul AntiVir Guard. Cand vrei sa-l activezi iarasi dai clic pe Activated. Numai bine!

5 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Click dreapta pe iconul din bara de activitati si debifeaza AntiVir Guard enable asa il poti activa\dezactiva usor

| Mirruna a răspuns:

Ai incercat sa intri in Control Panel - Add or remove programs - Change/remove [ scrie undeva in dreptul programului ]?

| lolly_3072 a răspuns:

Te duci la control panel si gasesti pe acolo add/remove programs si dai remove avira antivirus
sper s mearga
pup, loly:X

| ionutz_5790 a răspuns:

Pai simplu intri in control panel si dupa aia dai la add or remove program si dai dezinstalare la avra.doar atat. si sa dezinstalat. bafta

| ghita1996 a răspuns:

Virate in programul pusc cautal trebuie sa scrie uninstal. exe