| AlexGoB a întrebat:

Cine imi raspunde la urmatoarea intrebare care e cel mai bun antivirus in afara de avira!

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Gratis:AVG sau Bitdefender

9 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Avira nu e nici pe departe in liga celor mai bune.

AVG e un antivirus free folosit cu succes. De ceva vreme a inceput sa scaneze si in locurile in care de obicei scana doar Norton, adica in Recycler. In plus te avertizeaza la accesarea unor pagini web cu probleme. Altfel spus e varianta cea mai buna free.

As spune insa ca cel mai bun e Norton. Nu degeaba yahoo mail foloseste Norton. Dezavantajul e ca trebuie sa platesti.

Bitdefender o sa-ti scoata peri albi degeaba. M-am virusat cu bitdefender umbland pe situri pe care altfel AVG mi le-a blocat. E pierdere de resurse si de timp.

| neutrino a răspuns:

Nu exista un "cel mai bun", iar un antivirus se alege si in functie de performantele calculatorului.

| drogh a răspuns:

Avg, Bitdefender, Microsoft Security Essentials, Nod32, Norton.

| Andr3y25 a răspuns:

Avira nu este un antivirus bun.Consuma resurse putine dar este praf.Eu am bitdefender si pana acuma sunt chiar multumit.Are chiar si o functie de a-si schimba modul..automat,utilizator sau joc.Modul joc te ajuta sa rulezi mai usor cand joci un joc sau vezi un film.Eu unul sunt multumit de bitdefender

| SelenaMe a răspuns:

Norton, Bitdefender

| FlyingFox a răspuns:

Eu folosesc Norton si AVG si chiar sunt bune

| anonimul998877 a răspuns:

Avast! Îl am si pe pc și pe telefon!

| Daniel_Tudoran_2000 a răspuns:

Norton 100% e cel mai complex, usor si atractiv grafic.