| kiduka a întrebat:

Heii ...care ii metoda noua de a face credite imvu? [cu conturile false]
Dau funda +vot

Răspuns Câştigător
| alexandra96 a răspuns:

Mmdeci : intrii pe siteul IMVU acolo gasesti earn credits dai la free acolo dai la refer friend dai clik si dai iar clik la refer by email shii bagi un id al unui prieten care va primi un msj in spam si trebuie sa dea de 3 ori pe yes dupa la cel deal 3 lea site deshis face un cont si dupa tu ii dai add si iti da chat de 5 ori si treebuie sa primesti 1.500 =]

3 răspunsuri:
| Miky a răspuns:

Si eu joc IMVU daca vrei sa imi vb baga id:dulse4smile...

| alexandra96 a răspuns:

Apropo contul meu e xBeBexu