| Emonell a întrebat:

Heii!

Cine este fan Black Veil Brides sau Tokio Hotel pe aici?
Vreau sa imi mai fac prieteni fani ai acestor trupe! :]

Răspuns Câştigător
| Antisistem11 a răspuns:

Tokio hotel imi place mai ales solistul(billkaulitz) am si facebookul lui daca este al luilaughing dar sorry de Black Veil Brides n-am auzit:happy

7 răspunsuri:
| Mitsuri10 a răspuns:

Aha.Eu! Eu! Eu! Daaa...Asa.m-am potolit.Gata.Eu sunt fan la ambele trupe.In special TH:X! Iar Bill Si Andy6 sunt f draguti.:*

| Zmady a răspuns:

Eu sunt faan! Iubesc Tokio Hotel si Black Veil Brides! Add me la mess: iloveyou_stupidboy :*

| RoxxiSixx a răspuns:

Salut! Aleluia in sfarsit careva care sa ii placa Tokio Hotel si Black Veil Brides. Infine imi place mai mult Black Veil Brides dar imi place si Tokio Hotel. Daca vrei un id sa-mi zici :*. Bafta!

| Dydeeady a răspuns:

Bvb 4 life.

| Dă_Nebunie_Rainbow_1994 a răspuns:

Sunt fana Black Veil Brides nu Tokio Hotel, si hai sa iti zic si de ce. Mai nou daca asculti Tokio Hotel ori esti gay ori homo, asa ca prefer BvB deoarece sunt mai buni decat Tokio Hotel, si + Tokio Hotel este o trupa veche!

| Anne_Puckett_Rebecca_1995 a răspuns:

Black Veil Brides este grupul meu preferat mai ales imi place de Andy Biersack :*

| Grosu_andreea_1993 a răspuns:

Heiiiii... pai sunt fana tokio hotel si black veil brides... cel mai mult imi place b.v.b in fiecare zii ii ascult si tot timpul cand am un concerst cu trupa mea de rock cantam o melodie dea lor.\m/ pai de contact va dau id andresangelkid. mi-ar face placere sa cunosc si alti fani. pace \m/