| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cunosc cat mia multi fani... kit-i, alice nine, cinema bizarre, tokio hotel, black veil brides... toate sunt mai necunosccute [in afara de th]dar merita ascultate < 3`

3 răspunsuri:
| silence a răspuns:

Eu ascult black veil brides :X:XX:X:X:X

iiiii ador toata camera mea e umpluta cu postere black veil brides :X laughing)) merita ascultata trupa :X

| βσσblėėŝ a răspuns:

Euu sunt fana tokio hotel si cinema bizare; x
n'am mai auzit de black veil brides dar canta bine; xmerita asculatatbig grin

| NiiiaaRawwr a răspuns:

Eu suunt fana tuturor trupelor pe care le-ai scris, mai putin th [am fost fana acum 2-3 ani].
Kit-i sunt superbi, mai ales solistul, cu toate ca nu inteleg prea mult din cantece -_-"
Alice Nine a fost prima trupa de si-rock pe care am ascultat-o laughing, au valoare sentimentala pentru mine