| anonim_4396 a întrebat:

Heii.Cine imi face si mie un cont pe Metin2United? :(. Ca eu nu stiu ce sa scriu la cod, ca tot nu ma lasa. Poate voi puteti.; x. O sa zic ce trebuie pus la nume, parola, e-mail, etc. Uitati linkul : http://metin2united.com/register
Cine imi face cont, ii dau 2 funde ( la intrebarea asta si la inca una ) plus la fiecare intrebare folositor+inteligent.; x Este foarte mare pacat ca am reusit sa instalez jocul, dar nu pot sa ma inregistrez din cauza codului, ca nu inteleg ce vrea sa spuna.; x :) :X

1 răspuns:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Nu mai este nevoie :]] Deja mi-am facut singura cont.Am reusit... Finally! laughing