| iwishicould a întrebat:

Heii, cine imi zice si mie un film fain de groaza?

18 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Alege de aici:
Paranormal activity(1-4)
REC(doar unu si doi)
El orfanto
Silent hill
The Tunnel
Blair witch project
The Others
The Exorcism of Emily Rose
Ju-on( The Grudge in varianta americana)
Ringu( originalul variantei americane The Ring)
The omen(originalul)
The Exorcist(originalul)
The Haunting in Connecticut
The Awakening
The Woman in black
Insidious
Devil
Room 1408
The Uninvited
Suspiria
The Strangers
Dead Birds
Tale of two sisters
The Ward
Intruder
The Hills Have Eyes
The Strangers
The Ruins
(The)Last House on the Left
Grave encounters
The Innkeepers
Dead Birds
The Unborn
The Ward
The Possesion
The Amytiville Horror
The Descent
I spit on your grave
The Messengers

| Mangustă a răspuns:

The woman in black sau martyrs.

| SussieLex a răspuns:

De fapt, sunt mai multe filme "faine" de groaza. Daca vrei sa te inspaimanti putin uita-te la "Drag me to hell"(n-o sa regreti), "The night of the demons" (este de-a dreptul scary), "Paranormal activity"(daca vrei ceva legat de activitatile paranormale). Daca esti interesata de filme ceva mai sangeroase incearca "My bloody valentine","House of wax", "High tension", "Jennifer's body"(chiar a fost un film interesant avand-o ca personaj principal pe Megan Fox), "Let me in"( un film destul de sangeros avand-o ca personaj principal pe Chloe Moretz). Sunt multe filme horror bune. Poti incerca si "Mirrors 1 si 2", care m-au speriat destul de tare.

| TheStory a răspuns:

Seria Resident Evil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scary Movie, The Exorcist.

| Alexandru98 a răspuns:

Activity paranormal

| Iulian922 a răspuns:

The Thompsons (2012), The Theatre Bizarre, The Haunting

| Toader_Andreea_1996_pDkq a răspuns:

Devil,case39,session9 si casa de ceara

| reky a răspuns:

House of Wax.E de groaza, te sperii repede.

| raulXXX a răspuns:

Paranormal activiti 1, 2, 3, 4

| Iulia295 a răspuns:

Transilvania este film si de groaza dar si de comedie.

| Luuluu a răspuns:

Iti recomand sa te uiti la Thir13en Ghosts sau The Ring. In caz ca le-ai vazut,''frumos'' ar mai fi si Casa de Ceara sau Wrong Turn 1/2/3/4/5.

| ralukbz a răspuns:

The grudge 1/2/3/old lady in white cele mai tari le-am vazut pe toate

| DanutzDarkness a răspuns:

Wrong turn 3, 4, 5 sau Husk(e foarte tare filmul).Mai poti vedea si Silent Night. Sper ca am fost de ajutor. Funda?

| ShadowWolf a răspuns:

Hmm. Un film de groaza zici smug pai uite unul recomandat de mine: "13 Fantome" vizionare placuta!winking

| BattyTheBatman a răspuns:

Trebuie sa vezi Wrong turn 4 si 5, iar in caz ca le-ai vazut poti sa te uiti la The grudge sau la Saw.
Sper ca am fost de ajutor.