| Aandr33a a întrebat:

Heii...de pe ce site pot comanda husa pentru Nokia lumia 900, dar vreau sa fie huse cu ceva animatii pe ele (steaguri, desene etc., cum sunt si husele de iphone) sau simple. Funda happy

Răspuns Câştigător
| MariaBeatrice a răspuns:

Uite aici :

http://www.shopmania.ro/q-husa-nokia-lumia-900

O mulţime de modele! Sper că te-am ajutat! :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu aceeasi prbolema ma confrunt si eulaughing)am un Nokia lumia 900 si nu prea se gasesc huse pentru el in magazine eventual sa faci o comanda de pe net.stiu ca pe okazii erau ceva...

| manablitz a răspuns:

Poti sa cumperi de pe ebay.co.uk ( Unii mai dau si folie de protectie cadou).

unele nu sunt foarte scumpe si transportul abia ajunge undeva la 10-15 lei!

Eu de acolo mi-am comandat si postasul mi l-a adus la usa.