| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Ați cumpărat huse de iPhone de pe redmobile.Ro? Sunt ok husele pentru iPhone, adică nu le lasa puncte din acelea albe de parca ar fi "mâncate" de husa? Sau de pe ce site-uri cumpărați huse pentru iPhone? Ma interesează in special pentru iPhone 14 pro. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| MrGeo1975 a răspuns:

Salut. În totdeauna să te informezi daca acolo sunt scrisă review-uri si dacă husa este originală. Cumpără numai cea originală si de la vânzătorul care îți inspira încredere si nu din locuri dubioase. Nu te grăbi. Mai verifică, sunt banii tai în joc.

| Adinutzzaa a răspuns (pentru MrGeo1975):

Ok, am înțeles. Dar întrebarea mea este sa mi se recomande site-uri bune de huse de unde posesorii de iPhone 14 pro au cumpărat!