| Biib28 a întrebat:

:*. Îmi puteţi da idei de poze artistice?batting eyelashes. Dau fundiţă celor mai bune idei! love struck.

Răspuns Câştigător
| Isabellaღ a răspuns:

Stie un site cu multe poze artistice

www.weheartit.com

Sper ca ti-am fost de ajutor:)

8 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Buna,aici poti sati afli creativitatea;) http://www.desenatori.ro/

| Raluuuuu a răspuns:

Saitul asta : www.weheartit.com
-are tot ce vrei sa afli...multe idei de poza artistice:x:x

| Diiiaaa a răspuns:

Uite cateva

1) http://www.google.ro/......tp?/imgres

2) http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sau daca ai facebook intra pe Lupu Adriana si acolo sunt o multime de poze art:):*

| AnnnaMarrria a răspuns:

Www.weheartit.com
ai toate categoriile aici! bafta

| PisicutZZaJoJoo a răspuns:

Poti incerca ceva de genul cum ai poza.Scrie un mesaj pe o foaie de hartie iar apoi ridic-o in fata capului si roaga pe cineva sa-ti faca poza.Ai grija si la fundalul in care faci pozele, sa fie adecvat. Iti poti poza doar jumatate de fata, sau tot corpul, insa sa nu ti se vada capul. Dar, o idee buna este si sa faci poze animalului tau de comapnie, daca ai. Incearca sa il surprinzi intr-o ipostaza draguta, sau cand este atent la aparatul foto. Pentru o poza mai artistica i-ai in vizor doar capul, punand accent pe ochi.
Incearca sa faci poze de la spate, prin natura, sau insectelor(ma refer la buburuze). Referitor la ele, gaseste una si ia-o in mana, apoi roaga cineva sa te forografieze, insa tu uita-te la buburuza. Poza va iesi artistica si sunt sigura ca iti va placea. Fundita?love struck:X:X

| denis112 a răspuns:

Scrie pe google kim anderson arts