| Theo98_1403 a întrebat:

Heiibatting eyelashes Îmi puteţi spune statusuri noi, frumoase chestii de genu; daca e şi site-uri.Am o pagină pe facebook si na vreau să public ceva frumos. Fundoiii mare de tot!love struck

5 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Uita`te aici sper ca vei fi multumita:

http://sweety-things.weebly.com/

Eu sunt:x

fundita?

| Min_2759 a răspuns:

Am cateva in engleza^^
Just believe in your dream.
Keep calm and eat cake.
Life's not about the people who act true to your face. It's about the people who remain true behind your back.

| bogdan0302 a răspuns:

Acolo unde dragoste nu e…. facem!
Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risc?
Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid
fac baie, a mai trecut 3 luni.
Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei: Salvarea, Politia si Pompierii!
Vrei sa simti respiratia gura la gura a celui de langa tine? Vrei sa te simti atins si mangaiat de celalalt? Ia autobuzul.

in 1800 dracula bea sangele virginelor….din 2005 a murit de foame….
Te-am intalnit in cimitir,aveai pe piept un trandafir, din ochi iesea un viermisor, aveai in spate un topor!laughing.
Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! era sa scap berea din mana nu alta.
Je m\'appelle Vasile Mure
Je veni de la padure
Je gasi nevasta-n pat
Se randez vous cu-n alt barbat
Quand je preparai ciomagu\'
Mon amie sarise gardu\'
Il tombeau dans la urzici
Sur son fund numai basici
Eu vampir, Tu dracula,
Eu sug sange, Tu sugi p**a,
Eu cais, Tu lamaie,
Eu dau fructe, Tu iei M*ie
Pe usa scria? femei?, si cand am intrat erau numai WC-uri? sad
cand eram mai mic si mergeam la nunta, toate babele ma loau de obraz si ziceau - lasa ca si tu urmezi... acum m-am facut mare si la fiecare inmormantare le iau pe babe de obraz si le zic -lasa ca si tu urmezi

| traficantadepufuleti1234 a răspuns:

Nu mai sunt fetita ce o stiai tu mai demult... poate nu ai observat...dar de la o vreme am mai crescut

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!

cate s`au spus.cate s`au dus.nu` ma mai doare. orice zi`n plus...sunt mai sus. restul`? doar vorbe goale!

| Theo98_1403 explică:

Multumesc tuturor dar vreau sa zic... ceva de genu site-ului dat de CoolGirl.il stiu:d uite dau un exemplubatting eyelashes Ochelarii de soare întotdeauna mă ajută să mă holbez la cineva fără ca ei să observe. happyNu-ţi centra existenţa în jurul unei singure persoane.Pentru că acea persoană poate oricând să plece.stiti?big grin