| LostInHell55 a întrebat:

Heii la toata lumea,

Ce jocuri ma pot juca cu prietenii pe afara?

dau fundita+cerere de prietenie+un vot inteligent raspunsului cu cele mai multe jocuri si sa fie detaliate(adica sa imi explicati cum se joaca)

2 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Adevar sau provocare
lapte gros.
oh go on
Eu cred ca stii cum se joaca.

| Adellix a răspuns:

Prinsa -unu prinde si ceilalti fug de el.
Ascunsa -Cred ca stii-
Lapte gros :Unu sta pernuta si ceilalti trebuie sa stea ghemuiti unu cu capu pe pernuta si ceilalti cu capu` sub picioarele celui din fata: se fac 2 echipe -fara pernuta- O echipa sta capra, alta sare. Cate unu.
Si cand sare ala striga :LAPTE GROS SI SMANTANOOOOOOOOOOOS: ^ ^
Si dupa ce au sarit toti si grupa care sta capra nu a cazut, unu dintre copii din grupa saritoare, ii zice un numar pernutei, si caprele trebuie sa ghiceasca.
Urmarita :2 echipe. una fuge, alta trebuie sa-i gaseasca pe cei ascunsi.
Gardiana :unu prinde altii fug, daca cel care prinde are un coechipier, acela trebuie sa-l ajute la prins.
Sunt muuuuuuuulte.
Fundoi?=33