| broackaninju a întrebat:

Heii.m-am plictisit..nu vreau sa ma joc pe pc sau sa ma uit la tv...si ploua niste jocuri interesante.(in afara de adev si provocare, carti si alte jocuri de-astea)...ce pot sa fac? funda pentru cele mai multe si mai interesante jocuri si lucruri de facut/P.S:am 14 ani

Răspuns Câştigător
| Lαrisα a răspuns:

Asculta muzica, deseneaza, citeste (daca vrei), fa un concurs de mancat ardei iuti, laughing imbraca un scaun in haine. Iesi afara si plimba-te cu o pancarda cu free hugs. rolling on the floor