| SanziiAndry a întrebat:

Heii! Maine este Ajunul Craciunului. as vrea sa fac niste cadouri parintilor mei, dar nu stiu ce. Doresc sa fie ceva de mana, pentru ca sunt mult mai speciale darurile facute de mana.
Imi dati niste idei, va rog? Multumesc anticipat si Sarbatori Fericite va doresc!

2 răspunsuri:
| SweetLolipop a răspuns:

O felicitare, o bratara, o marioneta. uite aici un canal de youtube de unde te poti inspira:http://www.youtube.com/channel/UCXnBB3IuuXAH2kDr69-632A
mie mi se par geniale lucrurile pe care le face fata asta.
Sarbatori fericite!

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente