| kilometer a întrebat:

Nu stiti pana la cat e deschis vinerea la loto? Sau sambata?batting eyelashes Dau funda >:-!

Răspuns Câştigător
| hummmer a răspuns:

Programul agentiilor loto din Romania este in functie de tragerile loto din ziua respectiva.

De exemplu, daca doriti sa cumparati bilete loto joi, acest lucru este posibil doar pana la ora 16:00 deoarece dupa aceasta ora agentiile loto se inchid pentru a centraliza datele.
In schimb duminica, programul este mai scurt, agentiile loto isi inchid portile la ora 14:00.
In zilele normale, acestea sunt deschise pana la ora 18:00 de regula, dar sunt anumite agentii loto care au program prelungit (de exemplu cele din mall-uri), acestea fiind deschise pana la ora 22:00.

1 răspuns:
| Iubibilăă a răspuns:

In functie de tragerile loto din ziua respectiva.
Pa, pa.